mcKwak

O nas

"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
Marlin Monroe

miliony możliwości miliony kontaktów miliony transakcji ...by kupować taniej

 

Są trzy rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy najlepsi i możemy Ci pomóc. Po pierwsze to koniec z trudnościami w uzyskaniu rabatów dla małych podmiotów! Po drugie osoby, które korzystają z naszych usług są zupełnie wyjątkowe. I w końcu po trzecie – wierzymy, że pomagając kupować najtaniej zmieniamy świat na lepszy i piękniejszy. Dostrzegamy w tym potencjał zmian i korzyści, które możemy Ci ofiarować rozwijając tym samym rynek.

Co możemy obiecać? Spektakularne rezultaty. Uzyskane ceny, rabaty dadzą Ci możliwość konkurowania z największymi firmami. Nie czekaj dłużej. Twoje drogie zakupy staną się legendą!

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?
Wystarczy, że:

 • w produkcie lub usłudze podoba Ci wszystko oprócz ceny,
 • bez ryzyka i kosztów chcesz uzyskać lepszą ofertę,
 • jako ostatniej zachęty do zakupu brakuje Ci odpowiedniego rabatu,
 • chcesz bez opłat uzyskać zabezpieczenie prawne,
 • po prostu chcesz zapłacić mniej...,

Naszą misją jest dokonywanie zakupów przez oryginalność składanych ofert, wytrwałość poszukiwań i niezawodność oferowanych produktów, pokazywanie rozwiązań dla osób z mniejszym potencjałem zakupowym. Nasze doświadczenie i ciągła analiza rynku to fundament ścisłej współpracy z Klientami, którzy zyskują wymierne oszczędności.

NASTAW SIĘ NA GENEROWANIE OSZCZEDNOŚCI
Bądź bliżej świata niskich cen dzięki współpracy z mcKWAK

Jesteśmy niekwestionowanym liderem polskiego rynku zakupowego. Tak silną pozycję zapewnia nam jakość oferowanych usług, operatywność w działaniu i co najważniejsze umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klientów. Zaufało nam już ponad 10 tysięcy podmiotów prawa handlowego, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

Zastanawiasz się ile to kosztuje?
W naszych działaniach wyznajemy dwie żelazne zasady:

 • w przypadku sukcesu pobieramy jedynie procent od wynegocjowanej obniżki,
 • lub nie płacisz nic, gdy nie ma efektu.

Innymi słowy, całkowicie za darmo podejmiemy się wynegocjowania znacznie niższych cen, rabatów lub terminów płatności na Twoje zamówienia. W przypadku sukcesu, część wynegocjowanego rabatu będzie stanowiła nasze honorarium. W przypadku niepowodzenia, nie zapłacisz zupełnie nic. Czyż to nie czysty zysk?

Przekonaj się, że za darmo wcale nie oznacza na darmo.

Nie ma dla nas zleceń zbyt dużych czy zbyt małych. W każdym przypadku jesteśmy w stanie pozyskać jeszcze lepszą cenę. Sprawdź nas:

GSM:
biuro@mckwak.pl

Jeśli ciągle się wahasz czy warto zadzwonić do mcKWAK, to wiedz że:

 • nasi pracownicy posiadają 15-letnie doświadczenie w zakupach na arenie międzynarodowej, korporacji oraz rynku hurtowym,
 • oferujemy ceny netto – niewysokie rabaty od wcześniej podniesionych cen,
 • zabezpieczamy transakcje od strony formalno - prawnej,
 • od początku stawiamy czytelne warunki współpracy, biorąc całe ryzyko na siebie!

Łamiemy popularnie panujące przekonanie, że kolejny pośrednik w zakupowym łańcuchu zwiększa ostateczną cenę. My wchodzimy do transakcji wpływając ujemnie na jej cenę. To moment, kiedy w minusie dla ceny, widać same plusy dla Ciebie!

Pamiętaj! Płacisz tylko za efekt naszej pracy, który da Ci zadowolenie.